Συγκεντρωτικός Πίνακας Νηπιαγωγείων του νομού Ηρακλείου

Γράφτηκε από τον/την Σύλλογος Δομήνικος Θεοτοκόπουλος on . Posted in Σχολεία

 

thumb b5809-nhpiagogeia

 

Νηπιαγωγεία

Διεύθυνση

Τηλέφωνο

Προϊσταμένες

  1. Αγίας Βαρβάρας 1ο

Αγία Βαρβάρα

 

Κατερίνα Καμπιτάκη

  1. Αγίας Βαρβάρας 2ο

Αγία Βαρβάρα

   
  1. Αγίας Μαρίνας 1ο

Αγία Μαρίνα, Τσαλικάκι

 

Άννα Φραντζεσκάκη

  1. Αγίας Μαρίνας 3ο

Αγία Μαρίνα, Τσαλικάκι

 

Σοφία Ιγγλεζάκη

  1. Αγίας Μαρίνας 4ο

Αγία Μαρίνα, Τσαλικάκι

 

Βασιλική Ραχώνη

  1. Αγίας Πελαγίας

Αγία Πελαγία

 

Μαρία Θεοδοσίου

  1. Αγίου Βλάσση

Άγιος Βλάσσης

2810 881 591

Χριστίνα Ηλιάκη

  1. Αγίου Θωμά

Άγιος Θωμάς

   
  1. Αγίου Μύρωνα

Άγιος Μύρωνας

 

Κατερίνα Δακανάλη

  1. Αγίου Σύλλα

Άγιος Σύλλας

   
  1. Αγίων Δέκα

Άγιοι Δέκα

 

Χριστίνα Γκιόλκου

  1. Αγιών Παρασκιών

Αγιές Παρασκιές

   
  1. Αμιρών

Αμιρά

28950 31 360

 
  1. Αμουργέλων

Αμουργέλες

28910 93 519

 
  1. Ανάληψης Χερ/σου

Ανάληψη Χερ/σου

 

Αναστασία Φουντουλάκη

  1. Αντισκαρίου

Αντισκάρι

   
  1. Άνω Αρχανών 1ο

Άνω Αρχάνες

 

Κατερίνα Θάνου

  1. Άνω Αρχανών 2ο

Άνω Αρχάνες

 

Σοφία Αλεξάκη

  1. Αρχανών 3ο

Κάτω Αρχάνες

 

Μαρία Πεδιαδίτη

  1. Άνω Βιάννου

Άνω Βιάννος

28950 22 644

Αθηνά Καρτσούλη

  1. Ανωπόλεως

Ανώπολη

 

Μαρία Λιναρίτη

  1. Άρβης

Άρβη

28950 71 251

Μαρία Βουμβουλάκη

  1. Αρκαλοχωρίου 1ο

Αρκαλοχώρι

28910 23 133

Αγγελική Παπαδοπούλου

  1. Αρκαλοχωρίου 2ο

Αρκαλοχώρι

28910 23 312

Αδαμαντίνη Αργυρού

  1. Αρκαλοχωρίου 3ο

Αρκαλοχώρι

28910 23 446

Φεβρωνία Καλουδάκη

  1. Ασημίου 1ο

Ασήμι

28930 32 338

 
  1. Ασημίου 2ο

Ασήμι

   
  1. Ασιτών Άνω

Άνω Ασίτες

2810 861 166

Ευσεβία Τζουλάκη

  1. Ασιτών Κάτω

Κάτω Ασίτες

2810 861 585

Αντωνία Κωνιού

  1. Βαγιονιάς

Βαγιονιά

   
  1. Βασιλειών

Βασιλειές

 

Φρειδερίκη Δραμουντάνη

  1. Βενεράτου

Βενεράτο

 

Θεοδώρα Κλάδου

  1. Βοριζίων

Βορίζια

   
  1. Βουτών 1ο

Βούτες

 

Ελένη Λαπόρδα

  1. Βουτών 2ο

Λ. Πανεπιστημίου 70

 

Χρυσή Βρέντζου

  1. Βουτών 3ο

Λ. Πανεπιστημίου 70

 

Μαρία Περάκη-Μακρή

  1. Βώρων

Βώροι

   
  1. Γαζίου 1ο

Γάζι

 

Μαρία Καφετζάκη

  1. Γαζίου 2ο

Γάζι

 

Ευσταθία Φασουλά

  1. Γαζίου 3ο

Γάζι

 

Όλγα Κλάδου

  1. Γαλιάς

Γαλιά

 

Παρασκευή Δεμίρη

  1. Γέργερης

Γέργερη

 

Χρυσούλα Αράπογλου

  1. Γκαγκάλων

Γκαγκάλες

   
  1. Γουβών Άνω

Άνω Γούβες

 

Κατερίνα Καράτζιου

  1. Γουβών Κάτω

Κάτω Γούβες

 

Παρασκευή Αυγέρη

  1. Γουρνών

Γούρνες Πεδιάδος

 

Σταματίνα Μαρσέλου

  1. Γωνιών Πεδιάδος

Γωνιές Πεδιάδος

   
  1. Δαφνών

Δαφνές

   
  1. Δεματίου

Δεμάτι

   
  1. Ειδικό Αρκαλοχωρίου

Αρκαλοχώρι

   
  1. Ειδικό Ηρακλείου 1ο

Ρολέν 2

   
  1. Ειδικό Ηρακλείου 2ο

Ανδρ. Παπανδρέου 8

2810 343 820

Νικολέτα Σαμαρά

  1. Ειδικό Μοιρών

Πόμπια

28920 41 052

 
  1. Ελιάς

Ελιά

 

Φωτεινή Μαγριπλή

  1. Εμπάρου

Έμπαρος

 

Μαρία Χαλκιαδάκη

  1. Επισκοπής

Επισκοπή

 

Μαρία Δεσποτάκη

  1. Ευρωπαϊκής Παιδείας

Σαββαθιανών 8

   
  1. Ζαρού

Ζαρός

 

Βελούδω Κορδονούρη

  1. Ηρακλείου 1ο

Οδός 1878, αρ. 2

 

Σταυρούλα Φάσσου

  1. Ηρακλείου 2ο

Πλάτωνος 32, Χρυσοπηγή

 

Μαρία Ηλιάκη

  1. Ηρακλείου 3ο

Μπιζανίου 11

 

Σταματία Διαμαντάρα

  1. Ηρακλείου 4ο

Μαραθώνος 10

 

Αλίκη Διαλυνά

  1. Ηρακλείου 5ο

Περίδη 23

 

Δημητρία Μεϊμάρη

  1. Ηρακλείου 6ο

Καραϊσκάκη 4

 

Σοφία Καπετανάκη

  1. Ηρακλείου 7ο

Μετεώρων 17

 

Κατερίνα Παπαδάκη

  1. Ηρακλείου 8ο

Εμμ. Ξάνθου 13

 

Αγγελική Δήμου

  1. Ηρακλείου 9ο

Ιωάννη Ρωμανίδη 7

 

Μαρία Καρπαθιωτάκη

  1. Ηρακλείου 10ο

Επιμενίδου 21

 

Μαρίνα Παπαστεφανάκη

  1. Ηρακλείου 11ο

Εθν. Αντιστάσεως 54

 

Κυριακή Καστάνη

  1. Ηρακλείου 12ο

Ναυαρίνου 45

2810 211 000

Ευγενία Παπαγιαννάκη

  1. Ηρακλείου 13ο

Κνωσού 236

2810 211 623

Ανθούλα Παπαδοκωστάκη

  1. Ηρακλείου 14ο

Κνωσού 126

 

Αντωνία Κοζυράκη

  1. Ηρακλείου 15ο

Ρόδων 10

 

Βασιλική Θεοδώρου

  1. Ηρακλείου 16ο

Κνωσού 1

 

Μαρία Τσιάρα

  1. Ηρακλείου 17ο

Δ. Φραγκιαδάκη 26

 

Χριστίνα Παπαγεωργίου

  1. Ηρακλείου 18ο

Έκτωρος 6

   
  1. Ηρακλείου 19ο

Πυράνθου 40

 

Άννα Φραγκιαδάκη

  1. Ηρακλείου 20ό

Λεβήνου 7 και 13

 

Ελένη Μαρτιμιανάκη

  1. Ηρακλείου 21ο

Καλοκαιρινού 197

 

Ευφροσύνη Κουτσάκη

  1. Ηρακλείου 22ο

Σακουλιέρηδων 24

   
  1. Ηρακλείου 23ο

Λασαίας & Αυλώνος

 

Αναστασία Καρούζου

  1. Ηρακλείου 24ο

Καστρινάκη 82

 

Κατερίνα Δερμιτζάκη

  1. Ηρακλείου 25ο

Σγουρομαλλίνης 1

 

Σουλτάνα Λημνιού

  1. Ηρακλείου 26ο

Μουσών 71, Πατέλες

 

Μαρία Κοτσαμπασάκη

  1. Ηρακλείου 27ο

Α. Βογιατζάκη 7

   
  1. Ηρακλείου 28ο

Μιχ. Αρχαγγέλου 47

 

Δέσποινα Κομνηνού

  1. Ηρακλείου 29ο

Γ. Μαράντη (τέρμα)

 

Ιφιγένεια Κρεμμυδά

  1. Ηρακλείου 30ό

Λευκωσίας 40

 

Κυριακή Ζαχαριουδάκη

  1. Ηρακλείου 31ο

Λάππα 63

 

Μαρίνα Ανδρονά

  1. Ηρακλείου 32ο

Συγκρ. Τάλως

 

Μαρία Μυλωνάκη

  1. Ηρακλείου 33ο

Αλαμάνας & Ιωάννη Ρωμανίδη

 

Χριστοθέα Φαρσάρη

  1. Ηρακλείου 34ο

Σγουρομαλλίνης 1

 

Ελένη Μαυροφόρου

  1. Ηρακλείου 35ο

Μουσών 71, Πατέλες

 

Φωτεινή Επταμεινίτη

  1. Ηρακλείου 36ο

Εκάτης 9

 

Γεωργία Σαχλαμπάνη

  1. Ηρακλείου 37ο

Φοίνικος 16

 2810  315 220

Ελένη Κροθιανάκη

  1. Ηρακλείου 38ο

Αργυροκάστρου 81

 

Φιλία Αμαργιωτάκη

  1. Ηρακλείου 40ό

Εμμ. Ξάνθου 13

 

Μαριάννα Λαμπράκη

  1. Ηρακλείου 41ο

Πυράνθου

 

Άννα Αθανασοπούλου

  1. Ηρακλείου 42ο

Δρυμιτινού 58

 

Ευγενία Κοντογιάννη

  1. Ηρακλείου 43ο

Υακίνθου 1, Συγκρ. Τάλως

 

Μαρία Τζεβελεκάκη

  1. Ηρακλείου 44ο

Παλαιοκάπα 55

 

Ελπίδα Ρυακυωτάκη

  1. Ηρακλείου 45ο

Λευκωσίας 40

 

Ουρανία Ματζίτζη

  1. Ηρακλείου 46ο

Κονδυλάκη 90

 

Ελένη Μανιαδή- Παπαδάκη

  1. Ηρακλείου 47ο

Αλ. Σβάιτσερ 61

 

Μαρία Κουφάκη

  1. Ηρακλείου 48ο

Ιερολοχιτών 42

 

Ειρήνη Τερζάκη

  1. Ηρακλείου 49ο

Πόντου 10

 

Μαρία Μαρκοδημητράκη

  1. Ηρακλείου 50ό

Πολυβίου 3

 

Αργυρώ Δαγκωνάκη

  1. Ηρακλείου 51ο

Ιωάννη Καρδίτση 10

 

Ελένη Φραγκάκη

  1. Ηρακλείου 52ο

Μυκηνών 10

 

Βικτωρία Παπαδάκη

  1. Ηρακλείου 53ο

Εργ. Κατοικίες Μπεντεβή

 

Ευαγγελία Δαμιανάκη

  1. Ηρακλείου 54ο

Σπύρου Μουστακλή

 

Κατερίνα Παπαδάκη

  1. Ηρακλείου 55ο

Γ. Μαράντη (τέρμα)

 

Αργυρή Σταυρουλάκη

  1. Ηρακλείου 57ο

Παπαπέτρου Γαβαλά 69

 

Ειρήνη Σολακάκη

  1. Ηρακλείου 58ο

Μαγγανάρηδων 25

 

Άννα Στειακάκη

  1. Ηρακλείου 60ό

Ανθέων 33-35

 

Αμαλία Σηφάκη

  1. Ηρακλείου 61ο

Αλεξ. Δελμούζου
Εσταυρωμένος

 

Ελπίδα Πηγουνάκη

  1. Ηρακλείου 62ο

Κυβέλης 29

 

Μάρθα Αγαθαγγέλου

  1. Ηρακλείου 63ο

Γαληνού 61

 

Κλεάνθη Καλογιαννάκη

  1. Ηρακλείου 64ο

Ν. Κρασαδάκη 33

 

Γλαύκη Πακιουφάκη

  1. Ηρακλείου 65ο

Πρόκλου & Ερυθρού Σταυρού

 

Μαρία Πετράκη

  1. Ηρακλείου 67ο

Δ. Μπουρλάκη 17

 

Κατερίνα Πιτσάκη

  1. Ηρακλείου 68ο

Αλ. Σβάιτσερ 61

 

Χαρίκλεια Κόλιου

  1. Ηρακλείου 69ο

Π. Μπακογιάννη 5

 

Ιωάννα Τζινταράκη

  1. Ηρακλείου 70ό

Παπαναστασίου 199

 

Μαρία Αναγνωστάκη

  1. Ηρακλείου 71ο

Δώριδος 4, Τρεις Βαγιές

   
  1. Ηρακλείου 72ο

Μαστρακούλη 5

 

Παρασκευή Καπλατζή

  1. Ηρακλείου 73ο

Πριάμου 1, Γιόφυρος

 

Ειρήνη Τσακαλάκη

  1. Ηρακλείου 74ο

Θεοδοσίου Ματθαιάκη 35Α

 

Μαρία Κεφαλάκη

  1. Ηρακλείου 75ο

Εσταυρωμένος

 

Σταυρούλα Καρούσου

  1. Ηρακλείου 76ο

Αβδήρων 2

 

Μαρία Ανδρουλάκη

  1. Ηρακλείου 77ο

Σπύρου Μουστακλή

 

Μαρία Ξενάκη

  1. Ηρακλείου 78ο

Ιωάννη Καρδίτση 10

 

Μαρία Ζαχαριουδάκη

  1. Θραψανού

Θραψανό

 

Φωτεινή Κουτράκη

  1. Καβροχωρίου

Καβροχώρι

 

Μαρία Λεμονάκη

  1. Καλεσσών

Καλέσσα

 

Ιφιγένεια Τσάμου

  1. Καλλιθέας

Καλλιθέα

   
  1. Καλυβιών Πυργιωτίσσης

Παναγία Καλυβιανή

   
  1. Καμαρών

Καμάρες

   
  1. Καπαριανών

Καπαριανά

 

Ανθούλα Τσιμπεράκη

  1. Καρτερού

Καρτερός

 

Ελένη Πετούση

  1. Καστελλίου

Καστέλλι

28910 31 438

Παρθένα Κριτσιλίδου

  1. Καστρίου

Καστρί

   
  1. Κάτω Καστελλιανών

Κάτω Καστελλιανά

   
  1. Κοκκίνη Χάνι

Κοκκίνη Χάνι

 

Ευγενία Μπιτσάκη

  1. Κουνάβων

Κουνάβοι

 

Αμαλία Σκουντάκη

  1. Κρουσώνα 1ο

Κρουσώνας

 

Μαρία Σαριδάκη

  1. Κρουσώνα 2ο

Κρουσώνας

 

Ιωάννα Μαμουλάκη

  1. Κυπαρισσίου

Κυπαρίσσι

   
  1. Λιμήν Χερ/σου 1ο

Λιμένας Χερ/σου

 

Μαρία Κασσωτάκη

  1. Λιμήν Χερ/σου 2ο

Λιμένας Χερ/σου

 

Κατερίνα Αυγουστή

  1. Μαγικός Αυλός

Βασιλειές

   
  1. Μαλίων 1ο

Μάλια

 

Ευαγγελία Παπαδογιάννη

  1. Μαλίων 2ο

Μάλια

   
  1. Μαλίων 3ο

Μάλια

   
  1. Μαράθου

Μάραθος

   
  1. Μεγάλης Βρύσης

Μεγάλη Βρύση

 

Μαρία Δουλφή

  1. Μεσοχωριού

Μεσοχωριό

   
  1. Μεταξοχωρίου

Μεταξοχώρι

   
  1. Μητρόπολης

Μητρόπολη

   
  1. Μοιρών 1ο

Μοίρες

 

Ευτυχία Δασκαλάκη

  1. Μοιρών 2ο

Μοίρες

 

Ευαγγελία Αναγνωστάκη

  1. Μοιρών 3ο

Μοίρες

 

Μαρίνα Βελιβασάκη

  1. Μοχού

Μοχός

 

Ευαγγελία Λαγουδάκη

  1. Μυρτιάς

Μυρτιά

 

Πλούσια Καλαϊτζάκη

  1. Νέας Αλικ/σού 1ο

Μαυσώλου 75

 

Μαρία Παπουτσάκη

  1. Νέας Αλικ/σού 2ο

Μαυσώλου 105

 

Πελαγία Κοκκίνου

  1. Νέας Αλικ/σού 3ο

Είσοδος Γηπ. Ηροδότου

 

Μαρία Καστρινάκη

  1. Νέας Αλικ/σού 4ο

Αγίου Γεωργίου 11

 

Καλλιόπη Αγαπάκη

  1. Νέας Αλικ/σού 5ο

Μαυσώλου 75

 

Παναγιώτα Σιμιτζή

  1. Νέας Αλικ/σού 6ο

Είσοδος Γηπ. Ηροδότου

 

Θωμαή Ματάνη

  1. Νέας Αλικ/σού 7ο

Μαυσώλου 105

 

Ανθούλα Πλευράκη

  1. Νέας Αλικ/σού 8ο

Θαλή 9, ΒΙ.ΠΕ

 

Βασιλική Καλτσά

  1. Πετροκεφαλίου

Πετροκεφάλι

   
  1. Πιτσιδίων

Πιτσίδια

 

Καλλιόπη Καλλιτσουνάκη

  1. Πόμπιας

Πόμπια

 

Ευαγγελία Λεμονάκη

  1. Προφήτη Ηλία

Προφήτης Ηλίας

 

Ευαγγελία Σοφουλάκη

  1. Πύργου

Πύργος

   
  1. Ροδιάς

Ροδιά

 

Ελένη Τσαφντάκη

  1. Σγουροκεφαλίου

Σγουροκεφάλι

 

Χριστίνα Βαρδαλαχάκη

  1. Σίβα Πυργιωτίσσης

Σίβας Πυργιωτίσσης

   
  1. Σκαλανίου

Σκαλάνι

   
  1. Σκουρβούλων

Σκούρβουλα

   
  1. Σοκαρά

Σοκαράς

   
  1. Σταυρακίων

Σταυράκια

   
  1. Στερνών

Στέρνες

   
  1. Στόλων

Στόλοι

 

Μαρία Λυτροσυγγούνη

  1. Τεφελίου

Τεφέλι

   
  1. Τσιφούτ Καστελίου

Τσιφούτ Καστέλι

   
  1. Τυλίσου

Τύλισος

   
  1. Τυμπακίου 1ο

Τυμπάκι

 

Μαρία Μαθιουδάκη

  1. Τυμπακίου 2ο

Τυμπάκι

 

Ελένη Μπαμπιονιτάκη

  1. Τυμπακίου 3ο

Τυμπάκι

 

Ελένη Φατσή

  1. Φανερωμένης

Φανερωμένη

   
  1. Φόδελε

Φόδελε

   
  1. Χάρακα

Χάρακας

   
  1. Χαρακίου

Χαράκι

   
  1. Χερσονήσου

Χερσόνησος

 

Μαρία Αυγουστή

  1. Χουδετσίου

Χουδέτσι

   
  1. Ψαρής Φοράδας

Ψαρή Φοράδα

 

Κυριακή Πασχαλίδου

Σύλλογος Εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Δομήνικος Θεοτοκόπουλος

Διεύθυνση: Τίτου Γεωργιάδη & Γερωνυμάκη, Ηράκλειο Κρήτης, Τ.Κ. 71306
Επικοινωνία: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. Τηλ. & Fax. 2810227341
Ώρες λειτουργίας 18:00-20:00 καθημερινές